Gloriosa Trinita

Katalikiškas judėjimas GLORIOSA TRINITA yra tikinčiųjų bendruomenė paaukota Švenčiausiajai Trejybei, kuri yra tobulos šeimos pavyzdys.

GLORIOSA TRINITA – bendruomenė be sienų!

 • Atvelykio rekolekcijos „Bendruomenės reikalai“ (1 TIM 5, 1-2)
  Balandžio 5-7 dienomis Gloriosa Trinita bendruomenės nariai dalyvavo Atvelykio rekolekcijose „Bendruomenės reikalai“ (1 TIM 5, 1-2). Pilname gyvybės Vilkaviškio vyskupijos Pastoraciniame centre sutilpo apie 100 GT bendruomenės narių ir bičiulių iš įvairių vyskupijos kampelių, taip pat judėjimo broliai seserys iš Italijos.Šių rekolekcijų metu buvo užpildytas beveik kiekvienas kampelis, kambariai ir erdvės – vaišėms, mokymams, išpažintims, šlovinimui, adoracijai, žaidimams, paplepesiams, asmeninei ir bendruomeninei maldai, tylai ir poilsiui.Tėvelius džiugino vaikų užimtumas mokymų metu, o ypatingai įtraukimas į dvasines praktikas (patarnavimas šv. Mišiose, šlovinimas, giesmės, netgi naktinė adoracija). Susirinkusiuosius iki giliausių širdies kampelių palietė brolių italų betarpiškas asmeniškas ryšys su mumis ir autentiški liudijimai.Kiekvienas dalyvis šiose rekolekcijose nebuvo atsitiktinumas. Tiek italų mokymai, tiek dalyvių tarnystės akcentavo nuolatinį tobulėjimą, širdies mažumą, nuolankumą ir atsidavimą – Dievo meilę. Ačiū kiekvienam, kas prisidėjo prie šių įsimintinų akimirkų. Šlovė Viešpačiui už šią nepaprastą patirtį!
 • GT Lietuva bendruomenės nariai lankėsi pas brolius ir seseris Milane
  Turėjome progą pamatyti Milaną visokį: didžiulį, su nuostabia architektūra, kvapą gniaužiančiomis šventovėmis, paprastutį ir tviskantį prabanga, net šiek tiek pavojingą… Miesto dydis įspūdingas – visa mūsų šalis sutilptų viename mieste… Bet pačius stipriausius jausmus kėlė ir pačius šilčiausius prisiminimus dovanojo mus supę žmonės. Buvome apglėbti tokios meilės ir dėmesio, kokio nesitikėjome – tiesiog užlieti ir „paskandinti“ jame. Ir net nebuvo toks svarbus ir labai jaučiamas kalbos barjeras, nes meilė kalba visomis kalbomis. Mums tai buvo tikėjimo, atvirumo, pasitikėjimo, besąlygiškos meilės ir nuoširdaus rūpesčio pamokos. Įrodymas, kad šūkis „Esi širdis mano širdies!“ yra tikras, yra realus, kad tai ne vien gražiai sudėlioti žodžiai. Net ir praėjus trupučiui laiko ir susidėliojus įspūdžiams, iškylantys prisiminimai sukelia jausmų audrą širdyje – vėl ir vėl apima ir užlieja meilė… Dėkojame Viešpačiui už šią patirtį ir meldžiame išmokyti ir mus taip mylėti, gebėti save taip išdalinti, taip pasitikėti Tėvo valia, taip jausti šalia esantį ir taip tikėti juo. Šlovė Viešpačiui! Renata, Ramūnas, Grėtė
 • Atviri vakarai šeimoms 2023
  Vilkaviškio dekanato šeimos centras baigė įgyvendinti projektą „Atviri vakarai šeimoms 2023“. Tai dalinai Vilkaviškio r. NVO stiprinimo programos lėšomis organizuotos veiklos, skirtos vienyti savanorius, bendruomenę ir skleisti mūsų vertybes. Nuo projekto finansavimo pradžios surengėme 4 atvirus maldos ir šlovinimo vakarus, taip pat 1 atvirą renginį šeimoms „Negimusio kūdikio diena“. Atvirus maldos ir šlovinimo vakarus rengėme drauge su jau keletą mūsų krašte veikiančia Gloriosa Trinita bendruomene. Šių vakarų metu lankėmės įvairiose vietose, šlovinome ir dalijomės bendryste. Įsigytomis priemonėmis buvo pasinaudota užimant savanorių ir dalyvių vaikus bei jaunimą, taip pat vykdydami tiesiogines transliacijas, kurios kiekviena buvo peržiūrėta 3-4 tūkstančius kartų. Atvirus maldos ir šlovinimo vakarus rengiame kiekvieno mėnesio 13 d. vis kitoje vyskupijos vietoje ir nuolat kviečiame prisijungti visus besidominčius Gloriosa Trinita bendruomene ir ieškančius gilesnio ryšio su Dievu. Negimusio kūdikio diena tradiciškai minima lapkričio 23 d. Šią dieną prisimename visas šeimas paliestas  skaudžios kūdikio netekimo patirties. Šįmet negimusiems kūdikiams mūsų rajone uždegėme 17 žvakelių. Kviečiame nepasilikti skausme ir kreiptis nemokamos įvairiapusiškos pagalbos į Vilkaviškio dekanato šeimos centrą arba į Krizinį nėštumo centrą. Projektinės veiklos, tai tokios veiklos, kurios pareikalauja daug įdirbio, planavimo ir rūpesčio, tačiau tai puiki pagalba įgyvendinant prasmingiausias veiklas.
 • Mylėk artimą kaip save patį 2023-08-21/25
  Priešpaskutinę rugpjūčio savaitę Vištytyje (Stovyklavietėje „Poilsis Vištytyje“) vyko Vilkaviškio dekanato šeimos centro bei Gloriosa Trinita judėjimo Lietuvoje organizuota stovykla vaikams ir paaugliams „Mylėk artimą kaip save patį“.
 • GT atstovų susitikimas su vyskupu Linu Vodopjanovu OFM
  Gloriosa Trinita judėjimo atstovų susitikimas (2023-06-23 d.) su Panevėžio vyskupu Linu Vodopjanovu OFM. Kalbėjome apie GT ateitį pasaulyje bei Lietuvoje.